مرکز نروفیدبک کرج سیاوش عطایی 09121623463:راه غلبه بر سرما

بهترین کرج بهترین کاردرمانی در کرج , بهترین کرج گفتاردرمانی کرج , بهترین کرج کاردرمانی البرز ,

مرکز نروفیدبک کرج سیاوش عطایی 09121623463:راه غلبه بر سرما

۷ راه حل برای غلبه بر احساس سرما! اگر شما نه تنها در روزهای سرد سال بلکه در فصل تابستان نیز مدام احساس سرما می کنید و شب ها بدون پتو نمی خوابید ،دچار ضعف در سیستم گردش خون هستید.اما آیا راه حلی وجود دارد ؟ما در این مطلب ۷ راه حل برای غلبه بر احساس سرما را برای شما جمع آوری کرده ایم که با یکدیگر با آن آشنا می شویم :
به گزارش بهداشت نیوز: 1-بیشتر ورزش کنید.
البته ورزش کردن راه حل بسیاری از مشکلات است.اگر می خواهید سیستم گردش خونتان را بهبود ببخشید ،بلند شوید و حرکت کنید.نشستن به مدت طولانی در طول روز هیچ فایده ای برای شما نخواهد داشت.اگر نمی توانید به یک باشگاه ورزشی بروید ، به پیاده روی بروید.
۲-ماساژ
اگر شما توانایی مالی برای رفتن به سالن های ماساژ را دارید ، این لذت را از خود دریغ نکنید.در غیر این صورت سعی کنید از همسر و یا خانواده خود بخواهید که شما را ماساژ دهند.زیرا ماساژ باعث افزایش گردش خون در بدن می گردد.
۳-سیر و زنجبیل مصرف کنید.
تغذیه سالم علاوه بر داشتن اندامی ایده آل باعث می شود گردش خونتان افزایش یابد و انرژی بیشتری داشته باشید.نوشیدن آب فراوان نیز دارای فواید بسیاری برای سلامتی است.سیر و زنجبیل جزو مواد غذایی هستند که باعث افزایش گردش خون می گردد.
۴-یک دوش آب داغ بگیرید.
گرما واقعا موثر است.اگر واقعا احساس سرما می کنید یک دوش آب داغ بگیرید.یا از کیسه آب گرم استفاده کنید.
۵-به مدت طولانی در یک موقعیت قرار نگیرید.
اگر شما به مدت طولانی مجبور هستید بنشینید .سعی کنید هر ۱ ساعت چند دقیقه بلند شوید و راه بروید و بدین ترتیب گردش خون در پاهایتان را افزایش دهید.
۶-برای مقابله با استرس از تمرینات مدیتیشن استفاده کنید.
اگر شما به ورزش های سخت علاقه ندارید بهتر است از تمرینات مدیتیشن بهره مند شوید.البته باید اشاره کنیم که این تمرینات نیز دارای دشواری های خاص خودشان هستند اما این موضوع را فرا بگیرید که چیز آسانی در دنیا وجود ندارد.تمرینات مدیتیشن باعث چربی سوزی نمی شوند اما برای رهایی از استرس مفید هستند.
۷-لباس های خیلی تنگ نپوشید.
در زمستان لباس های خیلی گرم و خیلی تنگ نپوشید.زیرا این لباس ها باعث کاهش گردش خون در بدن می گردد.همیشه سعی کنید از لباس های راحت و مناسب استفاده کنید.

عکس نوشته , عکس پروفایل غمگین , مدل مانتو , ماشین , گل , عروس , تولدت مبارک , تولدم نزدیکه , پروفایل زیبا , مدل مو , مادر , عاشقانه , سگ , دلم گرفته ,
goftardarmanionline.ir

Related posts